Понеділок - п'ятниця з 9:00 до 17:00

Про клініку

 

Приватна клініка «ВіаМед» була заснована в 1999 році і ще 20 років тому, виходячи з розуміння важливості цілісного та планомірного підходу до лікування та профілактики захворювань, чітко позначила своєю спеціалізацією дитячу та сімейною медициною. На сьогоднішній день вектор розвитку клініки залишається незмінним, надаючи якісні медичні послуги більш ніж 100 сім’ям, 15 організаціям та 250 приватним особам.

ViaMed: клініка сімейної медицини

Наші принципи

Звернувшись в клініку «ВіаМед», ви отримуєте повну впевненість в тому, що всі рекомендації та призначення спеціалістів клініки «ВіаМед» відповідатимуть критеріям адекватності, своєчасності та доцільності в даний момент часу:

 • Педіатрія

  ✅ Професійний та бережливий супровід педіатром дітей до 18 років

 • Сімейна медицина

  ✅ Комплексне обслуговування сімейних програм, лікування та профілактику захворювань з урахуванням загальносімейного анамнеза

 • Аналізи та дослідження

  ✅ Комплексна діагностика, необхідні дослідження та аналізи будь-якої складності

 • Направлення до кращих спеціалістів

  ✅ Консультація та лікування у вузькопрофільних спеціалістів в області: кардіології, урології, акушерству та гінекології, пульмонології, ЛОР, гастроентерології, травматології та ортопедії тощо.

Тільки перевірені рекомендації

Завдяки збудованим партнерським взаємин з кращими клінічними базами Києва, ви в будь-який час можете отримати кваліфіковану консультацію у найбільш авторитетних та досвідчених практикуючих спеціалістів, а у випадку необхідності – пройти якісне додаткове обстеження будь-якою складності та отримати комплексне стаціонарне лікування. При цьому, спеціалісти клініки ретельно слідкують за результатами досліджень та обраними програмами лікуваннями, а у випадку необхідності – корегують їх.

Комплексне обслуговування дитячих садків та шкіл

Поряд з обслуговуванням клієнтів-приватних осіб, клініка «ВіаМед» активно співпрацює з організаціями, надаючи комплексні програми обслуговування співробітників, а також надає повний медичний супровід дитячим дошкільним та шкільним установ.

ViaMed Logo
Для записи просто позвоните по номеру:
+38 (095) 863-90-04 или оставьте свои контактные данные, чтобы мы смогли связаться с вами